Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Topole

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Topole

Topole,pomorskie

699 000 zł103 m² 6 786,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Brusy

Brusy(Topole + 24 km)

749 000 zł326,35 m² 2 295,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Bliźniak na końcu spokojnej ulicy - duża działka 1415 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Chojniczki

Chojniczki(Topole + 5 km)

270 540 zł1 503 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 1503m2. Na działkę już.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wysoka

Wysoka(Topole + 24 km)

490 000 zł90,54 m² 5 411,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:484 m²

Na sprzedaż: połowa domu po generalnym remoncie Wysoka, okolice Chojnic ( gm. Raciąż ) Szukasz gotowego miejsca do życia, bez remontów i z dużą przestrzenią wokół? Ta oferta jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 307,65 m² 2 905,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży budynek usługowo-mieszkalny w centrum miasta! Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43,40 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Chojnicach! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w Chojnicach Powierzchnia mieszkania: 43,40m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Rytel(Topole + 16 km)

899 999 zł120 m² 7 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom nad samą Brdą z widokiem na rzekę- rytel,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Komarowa

Charzykowy(Topole + 6 km)

1 320 000 zł204,24 m² 6 462,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży, wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ceynowy

Brusy(Topole + 24 km)

650 000 zł202 m² 3 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom rodzinny w Brusach - przestrzeń, spokój i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Objezierze

Objezierze(Topole + 1 km)

139 000 zł3 100 m² 44,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duża działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Lokalizacja: objezierze - wieś.