Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Topole - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Człuchowska

Dąbrowa Człuchowska(Topole + 22 km)

129 900 zł3 019 m² 43,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: duża działka budowlana w enklawie ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ogorzeliny

Ogorzeliny(Topole + 11 km)

110 000 zł1 429 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1429 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pawłowo

Pawłowo(Topole + 6 km)

269 000 zł3 397 m² 79,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Lokalizacja: pawłowo k. Chojnic Woj. pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sieroczyn

Sieroczyn(Topole + 17 km)

145 000 zł1 500 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1500 m , z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kołdowo

Kołdowo(Topole + 15 km)

449 000 zł3 017 m² 148,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 3017.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stołczno

Stołczno(Topole + 20 km)

286 000 zł9 875 m² 28,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w Stołcznie 10 km od Człuchowa Planujesz budowę domu lecz szukasz większej działki? Mamy coś dla Ciebie! Nie zwlekaj Kup nieruchomość już dziś zanim ktoś kupi ją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gwieździn

Gwieździn(Topole + 25 km)

70 400 zł880 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Gwieździn (gmina Rzeczenica, woj. pomorskie). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Podgórna

Kamień Krajeński(Topole + 19 km)

590 000 zł2 575 m² 229,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka inwestycyjna z mpzp - 2575 m - Kamień Krajeński -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chojniczki

Chojniczki(Topole + 5 km)

480 320 zł3 002 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 3002m2. Na działkę została.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Lichnowy

Lichnowy(Topole + 7 km)

550 000 zł3 400 m² 161,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 3400 m | mn-U | media | spokojna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Topole

Topole,pomorskie

280 500 zł5 100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam teren inwestycyjny o pow. 0,51 ha na trasie Chojnice - Człuchów przy byłej drodze krajowej 22. Dogodny dojazd i wjazd na posesję. -Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Topole

Topole,pomorskie

594 000 zł22 809 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna ziemia polozona w strefie przemysłowej w miejscowości Topole k. Chojnic woj. pomorskie. Do czesci dzialki (ok 60m) przylega droga asfaltowa. W sasiedztwie powstają duże fabryki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij